Menu

Otwarte

Życie.. samo życie..

novembre

Dzień dobry, bankomat zjadł mi kartę. Widać on też bez śniadania.

Bayern odpadł z LM, mąż nie na darmo krzyczał cały wieczór Müller, ty ruro! Albowiem Müller grał jak rura, nie ukrywajmy.

Młody nauczył siostrę dialogu:
- Jedna sztaba pan...
- Wąski!
- Druga sztaba pan...
- Siara!
I dziecko radośnie recytuje.
Radośnie poszło też do przedszkola, mimo, że niekoniecznie wyspana była. Taki urok wstawania po długim weekendzie - albowiem długi weekend u nas już się skończył; konstytucji oni tu nie świętują, a święto narodowe mają 1. sierpnia.

Poza tym weekend średnio ciepły i leniwy. Młoda się wczoraj wykopyrtnęła tatusiowi na hulajnodze, starła sobie skroń biedacyna. Dobrze, że w kasku jechała, bez kasku byłaby cała buzia starta.

Po wymianie klawiatury wciąż spacja nie dobija. Irytujące. Ale nie, nie będę siedemnasty raz rozkręcać i poprawiać. Klawiatura niech się poprawi.

Na dworze 10 stopni i pochmurno, Ida odmawiała wstawania, bo nie ma słońca. Jak nie ma słońca, to jest noc, a jak jest noc, to się śpi, tak? Dała się ściągnąć z łóżka, ale nie była jakoś całkiem przekonana, że to już. Pewnie, też bym pospała do dziesiątej.

Zrobiliśmy duże zakupy i mam teraz zielono w lodówce. A i tak nie kupiłam kapusty młodej, bo nie było, a chodzi za mną, żeby zrobić taką pyszną, aaaaa...!

Z osobistych sukcesów, pragnę odnotować, że udało mi się wreszcie zrobić porządny manicure i pedicure. Oczywiście córunia podstawiła łapki i zażądała tęczowych kolorków na paznokciach. Sto procent kobiety w kobiecie ;).

I to tyle, proszę państwa. Skończyłam rehabilitację, mam wreszcie chwilę, żeby przejrzeć ogłoszenia o pracę i powysyłać, żeby mieli tam co odrzucać.

Do widzenia się z Państwem przy lepszej pogodzie!

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • aa_ii

  W Luzern w ogóle długiego weekendu nie było :-) 1 maja nie jest tu wolny.

 • novembre

  A ten najbliższy, 10.05? U nas wolny, w Zurychu wolny oraz - szczęście niepojęte, w pracy i w szkole dali też wolny 11! Pryskamy do Mediolanu! :)

 • aa_ii

  Tak, 10 jest wolny :-) Też śmigamy (USA).

 • mylum

  u nas zaszaleli w szkole i dali trzy wolne dni międzyświętne i zrobił się tydzień!! :D
  w pracy trzeba było urlop, ale i tak super :)
  a dziś nie ma to tamto, do roboty ;)

© Otwarte
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci